prowoman.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

jak ukryć wystający brzuch w sukience
Lifestyle Porady

Kilka tricków jak ukryć wystający brzuch w sukience

Gdy jednym z mankamentów figury jest wystający brzuch, potrafi on naprawdę sprawić, że przyjemność z poszukiwania nowej kreacji będzie żadna. Przy takim problemie każda z sukienek, które się zakłada traci swój fason i wybitnie eksponuje wystający brzuch. Jest jednak kilka tricków, które mogą sprawić, że nawet codzienna sukienka pomoże go ukryć.

Wszystko zależy od fasonu sukienki

Wbrew pozorom nie każdy fason sukienki eksponuje tę partię ciała. Są takie modele, które skutecznie pomogą ukryć duży brzuch. Odpowiadając na pytanie jak ukryć wystający brzuch w sukience, odpowiedź jest jedna. Dobierając jej odpowiedni fason. Idealna może się okazać sukienka asymetryczna. Asymetria zwraca uwagę na inne atuty, doskonale ukrywając podstawową wadę. Sukienka o różnej długości, z asymetrycznymi marszczeniami, geometryczna bardziej przykuje uwagę do swoich zdobień, aniżeli do figury pani, która ją założyła.
Im ciekawsze sukienka, tym bardziej brzuch pozostaje na drugim planie i nikt nie zwraca na niego uwagi.
Dlatego warto jest też zwrócić uwagę na sukienki kopertowe. W tym wypadku z przodu znajduje się wiązanie, jednak może ono idealnie ukryć mankament figury. Wiązanie może być luźne, fantazyjne i doskonale może ukryć brzuch.

Proste i luźne sukienki

Trochę większy brzuch chowa się od razu gdy założy się sukienkę o kroju prostym i luźnym. Takie kreacje nie opinają, zwisają luźno i przez to więcej ukrywają aniżeli pokazują.
Ważny jest też kolor sukienki i jej zwiewność. Oryginalne czerwienie, wesołe pomarańcze, ulubione dodatki bardzo poprawią nastrój danej kobiecie, ponieważ będzie ona idealnie wyglądać w takim stroju. Ważna jest też długość sukienki, może być midi lub maxi oraz lekki materiał, z którego została ona uszyta. W zwiewnej sukience każda pani będzie wyglądać delikatnie.

Co z fasonem obcisłym?

Są jednak również panie, które lubią nosić obcisłe fasony sukienek, ale mają też zbyt duży brzuch. Wrażenie, że wygląda się w takiej sukience karykaturalnie może zniweczyć wzór na jej tkaninie. Dlatego strzałem w dziesiątkę przy takiej okoliczności jest założenie, na przykład, sukienki ołówkowej w esy-floresy lub kwiaty. Gładkie i obcisłe fasony znacznie wyeksponują brzuch, a ołówkowe wzorzyste sukienki, ukryją go. Zginie w nadmiarze ilości kwiatów lub wzorów.
Jak widać każdy mankament figury może być dobrze ukryty albo odpowiednio zamaskowany. Dlatego nie trzeba się obawiać i od razu twierdzić, że w sukience nie jest mi do twarzy. Po prostu, sposobem, trzeba ukryć mankamenty, a uwypuklić zalety figury.