prowoman.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

biżuteria ślubna boho
Lifestyle Porady

Biżuteria ślubna w stylu boho a wyjątkowa impreza

Ślub to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie w życiu każdej kobiety. Każda panna młoda powinna przed ołtarzem prezentować się zjawiskowo. Musi koniecznie zdobić ją nie tylko piękna, śnieżnobiała sukienka, lecz także odpowiednio dobrana biżuteria. Gustownie dobrane kolczyki, łańcuszek oraz bransoletka potrafią w doskonały sposób podkreślić piękno każdej kobiety.

Przyjęcie weselne w stylu boho

Dziś przyjęcia weselne są organizowane w różnorodny sposób. Niektóre z nich odbywają się na nowoczesnych salach bankietowych, a inne z kolei w dworkowych pałacykach o wyjątkowym klimacie. Mnóstwo nowożeńców decyduje się także na urządzenie przyjęcia weselnego w stylu boho.

Od kilku sezonów imprezy organizowane w stylu boho cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. Jest to doskonały pomysł dla tych kobiet, które w tym wyjątkowym dniu marzą o odrobinie luzu i jednocześnie delikatnym romantyzmie.

Zorganizowanie takiej imprezy wymaga zawsze posiadania odpowiedniego stroju. W tym dniu panna młoda powinna mieć założoną zwiewną kreację zdobioną odpowiednią biżuterią. W klimat tej wyjątkowej imprezy doskonale wpisuje się każda panna młoda ubrana w lekką, koronkową sukienkę.

Z kolei włosy panny młodej powinny być delikatnie rozwiane, a urok osobisty powinien podkreślać delikatny makijaż oraz odpowiednio dobrana biżuteria. Wszystkie te elementy potrafią sprawić, że pannamłoda prezentuje się olśniewająco.

Biżuteria ślubna boho a wyjątkowa panna młoda

Mnóstwo kobiet, które to zamierzają stanąć w niedługim czasie na ślubnym kobiercu ma problemem z doborem nie tylko odpowiedniej sukienki, lecz także biżuterii. Tymczasem dziś w poszczególnych sklepach jubilerskich wybór jest przeogromny. Często bywa tak, że można wręcz oszaleć z zachwytu na widok pięknych oraz bardzo eleganckich świecidełek. Jaką zatem wybrać biżuterię, aby doskonale współgrała z kreacją panny młodej?

Dziś młode dziewczyny bardzo często na ślub wybierają skromną biżuterię, w postaci małych kolczyków, cienkiego naszyjnika oraz delikatnej bransoletki. Niemniej taki minimalizm nie sprawdza się w stylu boho. Azteckie zdobienia charakteryzują się bowiem tym, że są okazałe oraz kolorowe. Do stylu boho pasuje masywna biżuteria bogato zdobiona perłami oraz innymi świecidełkami. Niemniej podczas dobierania biżuterii do sukienki w stylu boho przyszła panna młoda powinna mieć cały czas przed oczami jej wygląd, bowiem zbyt duża ilość dodatków może sprawić, że kreacja stanie się ciężka oraz przytłaczająca.

Do każdej sukienki w stylu boho warto także dobrać ciekawą ozdobę do włosów, która może z powodzeniem zastąpić tradycyjny welon. Mogą to być delikatne kryształki, które będą doskonale współgrały z każdą rozpuszczoną fryzurą.